کارآموزی و استخدام حسابدار و حسابرس

استخدام حسابدار

موسسه خدمات مالی پاد گستر با دارا بودن سوابق کاری و اجرایی موفق، یکی از موسسات فعال در زمینه ارائه ی خدمات حسابداری در استان تهران می باشد. یکی از مهم ترین معیارهای ما ارائه ی خدمات با بهترین کیفیت و بالاترین میزان دقت به متقاضیان ارجمند می باشد و بدون شک یکی از تاثیر گذار ترین فاکتورها بر این مورد، بهره مندی از پرسنل و کارشناسان حسابداری مجرب خواهد بود، لذا همواره سعی داریم تا در روند استخدام حسابدار و  گزینش همکاران خود بیشترین میزان دقت را به کار ببریم تا نتایج حاصل از فعالیت و همکاری آنها با موسسه ی ما به گونه ای باشد که علاوه بر تامین رضایت در رابطه کاری، خشنودی مشتریان را نیز به ارمغان آورد. دوستان عزیزی که تمایل به همکاری با موسسه خدمات مالی پاد گستر را دارند، می توانند از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرند و برای تعیین وقت مصاحبه حضوری اقدام کنند. در ادامه ی این مقاله توضیحات تکمیلی مرتبط با استخدام حسابدار و معرفی ماهیت شغل و وظایف انان به اختصار بیان شده است.

استخدام حسابدار در موسسه خدمات مالی پاد گستر

قطعا شروع و اغاز فعالیت در هر شغلی، نیازمند تحصیلات ، تخصص،مهارت و تجربه های مرتبط با آن حرفه می باشد و هر شرکت یا موسسه ای این موارد را مد نظر قرار می دهد. هرچند که بسیاری از مهارت ها را در حین کار خواهید اموخت و به دانش قبلی شما اطلاعاتی جدید افزوده می گردد ولی مجموعه ی ما برای استخدام حسابدار و سایر عناوین شغلی کسانی را که در رشته های زیر دارای تحصیلات دانشگاهی مرتبط هستند، گزینش خواهد کرد:

 • رشته حسابداری
 • رشته مدیریت ( با گرایش های مالی و دولتی )
 • رشته اقتصاد

ویژگی های لازم برای استخدام حسابدار

هر فرد بنا به تجارب شخصی و روحیات فردی خود باید این موضوع را ارزیابی کند که ایا برای فعالیت در شغل حسابدار مناسب است یا خیر؟ کسی که می خواهد در این حرفه مشغول به کار باشد، باید توانایی خود را در تحلیل و ارزیابی مسایل افزایش دهد.؛ زیرا در بسیاری از موارد لازم است تا با حداکثر دقت به بررسی وضعیت مالی و مالیاتی یک پروژه بپردازد.

دومین فاکتور مهم که اکثر شرکت ها و موسسات برای استخدام حسابدار مورد توجه قرار می دهند میزان دقت و تسلط بر مهارت های ریاضی و محاسبات می باشد؛ زیرا حسابداران روزانه با اعداد مختلفی برای انجام محاسبه و ارزیابی ها سرو کار دارند و علاوه بر دقت، انجام کار با سرعت مناسب نیز یکی از مهارت های این اشخاص به حساب می اید که معمولا در افرادی که چند سال تجربه کاری دارند به چشم می خورد. معمولا اگر به نرم افزاهای محاسباتی نیز مسلط باشید، زمانی که برای عنوان شغلی استخدام حسابدار مورد گزینش قرار بگیرید، این مهارت یک امتیاز  خوب برای شما به حساب می آید چون امروزه اکثر کارها برای افزایش سرعت و امنیت اجرا از طریق کامپیوتر و سیستم های الکترونیکی صورت می پذیرد.

از دیگر ویژگی های روحی و اخلاقی که انتظار می رود شخص حسابدار از آنها بهره مند باشد، مسئولیت پذیری و وقت شناسی و توانایی مدیریت و سازماندهی امور جهت انجام آنها با بیشترین دقت و کیفیت می باشد.

وظایف شخصی که به عنوان حسابدار استخدام می شود؟

حسابداری شامل انجام کارهای مختلفی مثل جمع آوری، طبقه بندی ، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارش های مالی و … می باشد که بنا به شرایط و نیازمندی های هر پروژه ای روند انجام و میزان آنها با یکدیگر متفاوت خواهد بود. اگر هر شخص بتواند با نظم و ترتیب مشخصی به انجام کارهای مرتبط با حسابرسی بپردازد، خواهیم دید که در پایان،آن پروژه به نحو احسن به مشتری تحویل داده خواهد شد. در واقع کیفیت عملکرد شخصی که به عنوان حسابدار استخدام می گردد، تا حد زیادی بستگی به استعداد ذاتی و علاقه ی فردی وی به این شغل دارد هر چند که آموزش صحیح و کسب تجربه و مهارت را نیز نمی توان نادیده گرفت اما بسیار اهمیت دارد که شخص حسابدار بتواند هر پروژه ای که به او واگذار می شود را به طور کامل مدیریت نماید و بی نقص تحویل دهد. برخی از وظایف مربوط به یک حسابدار عبارتند از :

 • ثبت دقیق اطلاعات و اسناد مربوط به هر پروژهدر دفاتر و یا نرم افزار حسابداری
 • تهیهصورت های مالی مطابق با استانداردهای محاسباتی و مالی رایج
 • انجام محاسبات مربوط به مالیات و حسابرسی
 • ثبت درآمد و هزینه های مربوط به هر پروژه
 • تهیه و ارائه گزارشات کامل و دقیق در بازه های زمانی مختلف

کارآموزی و استخدام حسابدار موسسه خدمات مالی پاد گستر

برگزاری کارگاه های حسابداری ومالیاتی با نظارت کارشناسان موسسه خدمات مالی پاد گستر
دوره های آموزشی حسابداری و مالیاتی ویژه بازار کار توسط کارشناسان موسسه  خدمات مالی پاد گستر

 از فارغ التحصیلان و دانشجویان حسابداری ، رشته های مرتبط وعلاقمندان کار حسابداری

جهت انجام پروژه های حسابداری شرکت ها و مؤسسات دعوت به همکاری می نماید.

افرادی که خواهان کسب مهارتهای ویژه کار حسابداری و حسابرسی می باشند می توانند در کارگاه های کاربردی حسابداری و حسابرسی شرکت کنند

موسسه خدمات مالی پاد گستر با حضور مدیران و مهندسی مالی ، حسابداران و حسابرسان مجرب و کارشناسان کارآمد به منظور ارائه

خدمات در زمینه حسابداری شرکت ها و اشخاص حقیقی ، امور مالی و مالیاتی ، بیمه ای ، راه اندازی سیستم حسابداری و کمک به شرکت ها دراستخدام حسابدار مجرب و قابل اطمینان با قابلیت متناسب سازی با نیازهای خاص شرکت ها و اشخاص تشکیل گردید از جمله موارد دیگر قابل ذکرارائه برنامه یادگیری مهارت های مورد نیاز در سطح تخصصی برای فارغ التحصیلان ، دانشجویان و کارجویان حسابداری و آماده سازی آنها برای پذیرفتن مشاغلی ارزنده و کارآمد می باشیم .  موسسه پاد گستر تلاش دارد که به همه هموطنان خدمات مورد نیاز حسابداری را ارائه نماید . امید آنست که بتوانیم جلب اعتماد شما را فراهم ‏آوریم‎.

کارآموزی حسابداری و کارورزی حسابداری

موسسه خدمات مالی پاد گستر اقدام به برگزاری دوره های کارآموزی و کارورزی حسابداری و حسابرسی برای دانشجویان نموده است . دوره های کارآموزی و کارورزی در موسسه خدمات مالی پاد گستر به صورت کاملا رایگان و به مدت ۴۰ ساعت برگزار می گردد . دانشجویان رشته های : حسابداری ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت صنعتی ، مدیریت دولتی و سایر رشته های مرتبط جهت تکمیل فرم کارورزی و کارآموزی دانشگاه خود می توانند با شرکت در دوره های کارآموزی ، کارورزی موسسه پاد گستر فرم دانشگاه خود را پر نمایند . در صورت تمایل کارورزان عزیز دوره کارورزی و کارآموزی خود را می توانند با مدت زمان بیشتری به اتمام برسانند تا معلومات بیشتری در زمینه علم حسابداری فرا بگیرند .

روزهای برگزاری کارآموزی حسابداری

دانشجویان عزیز به دلیل شرکت در کارگاه های حسابداری می توانند دوره های کارآموزی خود را به صورت پاره وقت در زمانهای دلخواه خود فرا بگیرند . لازم به توضیح است که در زمان برگزاری دوره های کارآموزی مباحثی مانند : حسابداری مکانیزه ( نرم افزار ) ، حقوق و دستمزد ، تهیه لیست بیمه ، قوانین مالیاتی ( انواع مالیات ، تکمیل فرم اظهارنامه ، نرم افزار TTMS و…. ) به صورت کاملا تکنیکی با کارآموزان عزیز کار خواهد شد. هدف گروه مالی و بازرگانی اقتصاد قرن از برگزاری دوره های کارآموزی حسابداری این است که افرادی که فراغ التحصیل شده اند و یا هنوز دانشجو هستند بتوانند با قرار گرفتن در محیط کار حسابداری کسب مهارتها و تکنیک های حسابداری را به بهترین شکل ممکن کسب نموده تا هم تجربه ایی لذت بخش و بدون استرس را تجربه نمایند و هم در آینده بتوانند در محیط کاری های بهتر حضور داشته باشند .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام دوره کارآموزی و کارورزی حسابداری

برای شرکت در دوره های کارآموزی لازم است که در زمان ثبت نام مدارک فوق را به همراه داشته باشید تا مراحل ثبت نامتان سریعتر انجام پذیرد .

 1. کپی شناسنامه
 2. کپی کارت ملی
 3. ۲ قطعه عکس ۴*۳
 4. کپی آخرین مدرک تحصیلی

دانشجو و یا فارغ التحصیل رشته حسابداری جهت انجام کارآموزی حسابداری و حسابرسی ، علاقمندان می توانند رزومه خود را به شماره ۰۹۳۶۳۴۳۹۰۴۰ ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۲۴۸۵۶۹۹ تماس حاصل نمایند.