خدمات مشاوره مالی

ضرورت برخورداری از یک سیستم مالی برنامه ریزی شده و هدفمند که در نهایت دقت بتواند اطلاعات لازم را ثبت نماید، در زمان لازم قدرت بازیابی و گزارش گیری از داده های ثبت شده را داشته باشد و از این طریق به حفظ پویایی و ثبات یک کسب و کار کمک نماید، برای تمامی کارفرمایان و صاحبان مشاغل مشخص و بدیهی است. با تغییراتی که در زمینه ی حسابداری در کسب و کارهای مختلف به وجود آمده است دیگر کمتر کسی است که به فکر کنترل حجم کارها و به نحو احسن انجام شدن امور محاسباتی و مالی و مالیاتی نباشد. آن دسته از کارفرمایانی در کار و بیزینس خود موفق هستند که در عین حال که به انجام فعالیت های روزمره ی کاری خود می پردازند، فکر و اندیشه و برنامه ای هم برای رسیدگی به امور مالی داشته باشند. پیشنهاد موسسه خدمات مالی پاد گستر به تمامی صاحبان کسب و کار این است که از ضرورت رسیدگی به امور مالی و مالیاتی حرفه ی خود آگاه شوند و حتما برای این موضوع برنامه ریزی داشته باشند. خوشبختانه شرکت ها و موسسات فعال در زمینه ی حسابداری و حسابرسی ارائه دهنده ی این خدمات هستند و شما می توانید از خدمات مرتبط با مشاوره مالی استفاده نمایید . مشاوره باعث می شود تا جنبه هایی از نیازهای و ملزومات کسب و کار خود را بشناسید که شاید تا به حال به آن ها توجه نمی کردید. رسیدگی به کلیه ی امور مرتبط با حسابداری، حسابرسی و مالی موجب می شود که بیزینس و حرفه ی شما در طول گذر زمان بهینه سازی شود و در پایان یک سال با حجم انبوهی از محاسبات و صورت های مالی و وقت کم مواجه نشوید؛ پس بهترین راه حل برنامه ریزی برای انجام این امور و مشاوره گرفتن از کسانی است که همانند مجموعه ی پاد گستر در این زمینه فعالیت داشته و شناخته شده هستند.

آیا تا به حال به این نکته توجه داشته اید که مشاوره مالی و مالیاتی برای شما در چه اولویتی قرار گرفته است؟

در هر شغلی که باشید برخورداری از اطلاعات لازم برای پرداختن به امور مالی خالی از لطف نیست و باید این موضوع در اولویت بالایی قرار داشته باشد. رسیدگی نمودن به صورت های مالی کسب و کار شما یک نیاز بزرگ است و باید تا جایی که ممکن است از روی هم انباشته شدن کارها جلوگیری کنید و به صورت ماهیانه به آن ها سر و سامان دهید. توجه روزانه به این امور باعث می شود تا از به وجود آمدن مشکلات حقوقی و مالیاتی به میزان زیادی جلوگیری شود و شما همیشه به عنوان یک مدیر و کارفرمای منظم، حساب کار خودتان را داشته باشید.

هدف از مشاوره مالی چیست؟

هدف از این مشاوره این است که شما اطلاعات لازم در خصوص امورمالی و مالیاتی کسب و کار خودتان را به دست آورید و بدانید که چه اقداماتی باید انجام دهید تا کسب و کارتان ایمن شود. مشاوره مالی اقدامی است که موجب رسیدگی به موقع به امور مرتبط با محاسبات و مالیات خواهد شد و میزان به وجود آمدن سردرگمی، اشتباهات، جریمه و موارد احتمالی دیگر را به حداقل خواهد رساند. اگر بخواهید از خدمات مشاوره مالی موسسه حسابداری و حسابرسی پاد گستر استفاده نمایید، به راحتی می توانید از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری از آن ها بهره مند شوید و به اندازه ای که لازم است از اصول و قواعد مرتبط با مالیات و محاسبات مالی مطلع شوید. در هر صورت اگر بخواهید تا وظیفه ی رسیدگی به این امور را برون سپاری نمایید، موسسه پاد گستر با برخورداری از مشاوران و حسابداران مجرب در خدمت شما خواهد بود. بهرهمندی از خدمات ما هیچ گونه محدودیت جغرافیایی ندارد و در هر نقطه ای از ایران که باشید، می توانیمبا ارائه ی اطلاعات به روز شده مشاور و راهنمای شما باشیم.


خدمات مشاوره مالیاتی

موسسه خدمات مالی پاد گستر  یکی از مجموعه هایی است که خدمات مشاوره مالیاتی و مالی را به متقاضیان ارجمند ارائه می دهد. خرسندیم که با تکیه بر دانش و تجربه های چند ساله ی خود توانسته ایم که مورد اعتماد شما عزیزان باشیم وتوجه نمودن شما مدیران و صاحبان کسب و کار نسبت به موضوع پرداخت به موقع مالیات و حسابرسی صورت های مالی و مالیاتی برای ما بسیار خوشحال کننده است؛ زیرا نشان دهنده ی افزایش سطح آگاهی شما عزیزان نسبت به اهمیت و ضرورت این موضوع می باشد. مشاوره مالیاتی می تواند شامل بخش های مختلفی از جمله آگاهی و آموزش دادن ، نیاز سنجی کسب و کار و همچنین رسیدگی و اجرا به حساب های مالی باشد که تمامی این اقدامات توسط همکاران ما در موسسه خدمات مالی پاد گستر قابل ارائه خواهد بود. صرف نظر از اینکه کسب و کار شما تا چه جد وسیع یا مختصر می باشد، اقدام نمودن در جهت شناسایی موارد مرتبط با مالیات بسیار اهمیت دارد و اگر به موقع انجام شود می تواند از به وجود آمدن خسارات اقتصادی، جرائم مالیاتی و مالی جلوگیری نماید. لازم به ذکر است که مشاوره مالیاتی به منظور پیشگیری از به وجود امدن مشکلات احتمالی انجام می شود و به همین دلیل است که تاکید داریم باید در زمان به موقع از این خدمات بهره مند شوید. در طی این اقدام اگر اختلالی در وضعیت سیستم مالی یک بیزینس وجود داشته باشد، تشخیص داده شده و نسبت به رفع آن اقدام می گردد. همچنین، اموری نظیر گزارش گیری جهت ارائه به حوزه ی مالیاتی، تکمیل اظهار نامه ی مالیات و تحریر دفاتر قانونی نیز از جمله مواردی است که شرکت یا موسسه ارائه دهنده ی خدمات مشاوره مالیاتی، ملزم به بررسی و انجام ان هاست. در واقع هر کسب و کاری نیاز دارد تا مطابق با یک سیستم درست و اصولی بتواند به نوعی به فعالیت خود ادامه دهد که مشمول مالیات های سنگین و جریمه نشود و این امر به گونه ای تحقق می یابد که همواره به این موضوع اهمیت داده شود و علاوه بر اجرا و انجام امور کاری روزمره، نکات مرتبط با مالیات نیز لحاظ شود. البته اقداماتی که در طی بهره مندی شما از خدمات مشاوره مالیاتی موسسه پاد گستر انجام می گیرد، در ادامه ی این مطلب به صورت تفکیک شده ذکر شده است اما همه ی اقدامات قطعا فراتر از طرفیت این مطلب است و به نوع کسب و کار و وضعیت فعلی آن بستگی دارد. به همین دلیل نمی توان زمان بسیار دقیقی را به منظور شروع و پایان پروسه ی رسیدگی به وضعیت سیستم مالی یک کسب و کار ارائه داد. دقت داشته باشید که به هر میزان که مدیران جامعه نسبت به قوانین و ضوابط کاری آگاه تر باشند، درصد بروز خطا و اشتباه در امور مالی و مالیاتی کاهش می یابد و یکی از مهم ترین وظایف موسسه خدمات مالی پاد گستر ارائه ی اطلاعات لازم به کارفرمایان ارجمند می باشد. در جلسات مشاوره مالیاتی به تمامی سوالاتی که از جانب شما عزیزان مطرح شود، پاسخ داده خواهد شد و قطعا این جلسات برای مدیران سودمند می باشد؛ زیرا کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین و مقررات مالیاتی، معافیت های مالیاتی، راهکارها و تسهیلات موجود در این زمینه می تواند به مدیران در اجرا و انجام بهتر مسئولیت هایشان کمک نماید. البته نکته ی مهم که باید قبل از انتخاب موسسه یا شرکت ارائه دهنده ی مشاوره مالیاتی به آن توجه نمایید، این است که حتما رزومه ی فرد یا موسسه ی مشاوره دهنده را بررسی نمایید تا با جدیت و اعتماد بیشتری بتوانید پروژه را به ایشان بسپارید.

خدمات مشاوره مالیاتی موسسه خدمات مالی پاد گستر شامل چه مواردی می شود؟

ارائه ی مشاوره تخصصی و راهکارهای مفید جهت بهرهمند شدن از معافیت های مالیاتی

رسیدگی به وضعیت مالیاتی شرکت ها ( از جمله آن هایی که دارای شعبات متعدد در داخل یا خارج ایران هستند )

تنظیم اظهارنامه های مالیاتی و تحریر دفاتر قانونی

تشکیل پرونده مالیاتی ، اخذ کد اقتصادی و پلمپ دفاتر قانونی

اصلاح صورت های مالی و گزارش گیری از سیستم مالی و مالیاتی آن کسب و کار